BUGÜN

  • Haber Detayları
  • Fotoğraflar

17 SUB 2024

Çerkezköy Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde bir konser veren dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan salonu tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Çerkezköy halkı büyük ilgi gösterirken, konserde sahne alan dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan, kanunu ile çaldığı birbirinden güzel eserler ile Atatürk Kültür Merkezi’ni tıka basa dolduran sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan konserinden önce Çerkezköy Belediyesi tarafından, Atatürk Kültür Merkezi’ne gelen vatandaşlarımıza 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile karanfil dağıtılırken, konser için salonu dolduran Çerkezköylüler Aytaç Doğan ve ekibinin muhteşem sahne performansını uzun süre ayakta alkışladılar.
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Meclis Üyelerimiz Cengiz Memiş, Bulut Becerik ve Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım’ın da izlediği konserin sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanımız Vahap Akay, kanun virtüözü Aytaç Doğan ve ekibini performanslarından dolayı tebrik etti. Vahap Akay, “İnşallah kısa sürede yeniden birlikte oluruz. Gerçekten mükemmel bir performans ile herkesi hayran bıraktınız. Size ve ekibinize teşekkür ediyorum” diyerek, Aytaç Doğan’a günün anısına çiçek takdim etti.

MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA ARTAR

3348 Kez Görüntülenmiştir.