REKLAMI KAPAT
  • Etkinlik Detayları
  • Fotoğraflar

16 EKİ 2021

  16 EKİM 2021 ~ 17 EKİM 2021
  10:00
  Mekan bilgisi Detay yazısı içindedir
  ÜCRETSİZ
 
 

Çerkezköy Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Satranç Turnuvası kayıtları başladı.

   Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yüz yüze satranç turnuvası düzenleneceğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası kayıtlarımız başladı. Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan satranç turnuvamıza katılmak isteyenler, 14 Ekim Perşembe günü mesai bitimine kadar www.tekirdag.tsf.org.tr adresinden kayıtlarını yaptırabilirler” dedi.

TURNUVA 2 KATEGORİDE YAPILACAK

   29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası karşılaşmalarının 16-17 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacağını ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu Çerkezköy İlçe Temsilciliği’nin üstlendiği turnuva iki kategoride gerçekleştirilecek. Her kategori, 32 sporcunun katılımına açık olacak. A Kategorisi 1600 ve üzeri maksimum ratinge sahip sporcuların; B kategorisi ise 1599 ve altındaki maksimum ratinge sahip sporcuların katılımına açık olacak” açıklamalarında bulundu.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENECEK

   İki gün sürecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası’nda, son karşılaşmanın sona ermesinin ardından ödül töreninin düzenleneceğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “A kategorisinde 1’inci olan sporcumuza Yarım Altın, 2’nciye Çeyrek Altın ve 3’üncüye de Gram Altın hediye edilecek. B kategorisinde ise 1’inciye Çeyrek Altın, 2’nciye Gram Altın ve 3’üncüye de Yarım Gram Altın takdim edilecektir. Ayrıca, turnuvamızda dereceye girenlere kupa ve madalya da verilecektir” ifadelerini kullandı.

MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA ARTAR

37 Kez Görüntülenmiştir.